miniREADER

miniREADER ve Diğer
Okuyucu Sistemleri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

MikroHENDESE SerSa Personel Devam Kontrol Sistemleri
SerSa PDKS cihazı, her türlü işletmenin personel devamlılık ve zaman kontrol ihtiyacını karşılamak için geliştirilmiş, çok kapsamlı ve kullanışlı bir sistemdir. Proximity kart teknolojisi ile çalışan SerSa PDKS, gelişmiş geçiş kontrol özellikleriyle, yetkisiz kişilerin giriş/çıkışını engeller. Geçiş izni olan personeli tanıyarak, turnike, bariyer veya kapıyı açar. Personelin hangi kapıdan, hangi günlerde, hangi saatlerde, hangi tarihler arasında giriş/çıkış yapabileceğini yetkilendirir.
PDKS
MikroHENDESE RF (Uzaktan Kumanda) Sistemleri
MikroHENDESE, RF uzaktan kumanda sistemleriyle ev ve bina otomasyonuna yönelik geliştirdiği ürünleri ve gerçekleştirdiği muhtelif uygulamalarla, müşteri odaklı hizmet verebilmenin mutluluğunu yaşamaktadır.
MikroHENDESE Yürüyen(Kayan) Yazı Sistemleri
MikroHENDESE yürüyen yazı sistemleri, ihtiyaca göre değişen boyutları ve farklı yazı animasyonlarıyla etkileyici bir görünüm sunar.
Diğer MikroHENDESE Sistem Çözümleri
MikroHENDESE bu ürünlerinin yanısıra başta Makine ve Otomasyon Sektörü, Güvenlik Sektörü, Bilgisayar Sektörü, Otomotiv Sektörü, Tüketici Elektroniği Sektörü olmak üzere farklı sektör ihtiyaçlarına uygun çözümler sunma altyapısına sahiptir.

                                                                  Design Kürşat, email : admin@GeneralDots.com http://www.generaldots.com